Logo Firmy, Kammar
Aktualna oferta

Wybierz budynek
Osiedle Kliczkowska 22 będzie zlokalizowane we wschodniej części Świdnicy, w dzielnicy Zarzecze, pomiędzy ulicami Kliczkowską i Jodłową.
Zaprojektowane zostało jako zespół dwóch symetrycznych budynków, tworzących jednolitą, intymną i przyjazną przestrzeń. Ideą przyświecającą projektowi było wpisanie się bryłą, skalą i urbanistyką w istniejącą tkankę historycznej części osiedla i stworzenie spójnej całości. Do zaoferowania mamy 68 mieszkań różnej wielkości(od 27,35 do 68,28 m
2 pow. użytkowej), których część posiada ogrodowe tarasy (parter) lub antresolę (poddasze). Dla wygody mieszkańców zaprojektowane zostały windy i parking podziemny. W bezpiecznym miejscu, między budynkami, zlokalizowany będzie plac zabaw, a od strony ul. Kliczkowskiej zadaszona altana, która otoczona zielenią w ciepłe, słoneczne dni zapewni odpoczynek na świeżym powietrzu.

Architektura osiedla charakteryzuje się połączeniem istniejących w okolicy wzorców takich jak skala, podziały i formy kształtowania zabudowy ze współczesną myślą projektową. Czterokondygnacyjne budynki z symetrycznym dwuspadowym dachem wzbogacone zostały o loggie, balkony i tarasy, które rozrzeźbiają formę i nadają jej indywidualny charakter.
Zastosowane materiały, takie jak okładzina drewniana, tynk akrylowy i dachówka ceramiczna, to trwałe i przyjazne elementy wykończenia, które w połączeniu z najwyższym poziomem robót budowlanych dadzą efekt
piękna i trwałości. Dodając do tego szeroki wybór mieszkań zaaranżowanych do Państwa potrzeb(użyteczność), osiągniemy wszystkie trzy zasady, które według Witruwiusza powinna spełniać dobra architektura.

Osiedle Kliczkowska 22 powstanie w bardzo dobrym miejscu na mapie miasta. Bliskość centrum i dróg tranzytowych oraz szkół i przedszkoli, a także Galerii Świdnickiej i innych sklepów i usług przy jednoczesnej kameralności dają wprost lokalizację idealną.

Jesteśmy pewni, że zaprojektowane przez nas mieszkania oraz całe osiedle mogą stać się dla Państwa domem.

Copyright © 2008 Kammar sp. j., wszelkie prawa zastrzeżone.